Все про вибір мотоботів

Вибирати одяг для спорту нескладно. Натуральні матеріали, зручний крій – цього вже цілком достатньо. Але підібрати екіпіровку для занять мотокросом або лайтових покатушек на ендуро буває досить складно. У деяких випадках не обійтися без допомоги професіоналів, але пару загальних порад ми можемо дати.

До речі женские и мужские мотоботы на сайте можна придбати по самих доступни цінах з доставкою по всій країні!

Потрібно вибрати точний розмір, в якому Вам буде максимально комфортно.

Для того, безпомилково визначити ваш розмір ми рекомендуємо не полінуватися і скористатися таблицями розмірів для різних брендів. Тут важливо точно визначити довжину стопи. Правильний завмер: на аркуші паперу потрібно обвести ступню, тримаючи олівець строго вертикально. Далі сантиметром виміряти довжину “сліду”:

Визначаємо текст: полімерні вставки або натуральна шкіра.

Більшість бюджетних моделей початкового і аматорського рівнів виготовляються з текстилю або шкірозамінника із застосуванням захисних вставок з високоміцних полімерів.

Серед більш дорогих моделей зустрічаються рішення з натуральної шкіри і, знову ж таки, із застосуванням полімерних захисних вставок. Деякі виробники і зовсім виготовляють всі моделі з натуральної шкіри, незалежно від їх цінової категорії, наприклад, до таких виробникам відноситься компанія Gaerne. Безумовно, в залежності від умов експлуатації, натуральна шкіра зможе прослужити трохи довше аналогів, проте в разі бюджетних моделей є сенс заощадити кошти і придбати недорогі боти з більш дешевих матеріалів, тому що швидше за все їх доведеться міняти через 1-1,5 сезону, особливо це стосується мотобот для спортивних дисциплін.

Який колір вибрати?

Зовнішній вигляд, зрозуміло, важливий, особливо, якщо у вас вся екіпіровка в одному стилі, але не варто робити його основним критерієм. Правильний вибір мотобот для ендуро і мотокросу це не примха і не вишукування. Саме вони здатні захистити від випадкової травми, знизити навантаження на стопу та гомілку, а також підвищити ефективність їзди.

Відомий серед професійних спортсменів італійський бренд мотобот GAERNE, наприклад, пропонує вогняні забарвлення, які смотряться дуже стильно на райдері.