Які скла використовуються в автомобілебудуванні?

Лобове скло – це дуже важливий елемент конструкції кузова. Скло сучасних автомобілів міцно вклеюються в рамку і рівномірно розподіляють навантаження, що виникає при експулатаціі автомобіля, за рахунок цього збільшують жорсткість кузова.

Які скла використовуються в автомобілебудуванні?

Триплекс і сталініт. Триплекс (Вікіпедія) (від лат. Triplex – потрійний), тришарове безосколкове скло, що складається з двох пластин (листів) органічного або силікатного скла (або того й іншого разом) і сполучного (клейового) шару між ними. В даний час для виробництва лобових стекол використовується тільки триплекс.

Сталініт використовують для бічних і задніх стекол автомобіля, але на дорогих моделях і моделях представницького класу всі стекла виконані з триплексу.
Триплекс дорожче, але набагато безпечніше, набагато краще поглинає звук і що не менш важливо ремонтопрігоден, але, на жаль, у нього є один недолік – легко колеться.

До речі якщо ви шукаєте де якісно ремонтують автомобільне скло тоді  советуем компанию які спеціалізуєтеся в даному питання не перший рік!

Сталініт (загартоване скло) дуже міцний, але якщо розбивається, то відразу в дрібну крихту, при цьому все скло обсипається, сталініт хоча і вважається безпечним, але його осколки все ж можуть травмувати водія і пасажирів.