Порад, як захистити машину від угону

Найчастіше машини, обладнані найвитонченішими охоронними системами, крадуть через безпечності власників, які не дотримуються елементарних заходів безпеки. Як запобігти розкраданню та захистити машину від угону, що для цього зробити і які правила необхідно дотримуватися – читайте рекомендації в сьогоднішній статті.

Не залишайте авто в глухих темних провулках. Для надійного зберігання вашої машини використовуйте платний паркінг або гараж.
Якщо автомобіль доводиться по необхідності залишити на ніч на вулиці, робіть це на освітленому місці, бажано під ліхтарями і об’єктивами відеокамер.

До речі якщо ви шукаєте хороший сервіс автовикупу тоді вам слід звернутися за допомогою http://avtocare.com.ua/ тут ви знайдете те що вам потрібно!

Продемонструйте, що машина під охороною.
Використовуйте наклейки, що на автомобілі встановлена ​​відома всім система сигналізації (тільки не треба вказувати реальну модель).

Візуально покажіть, що машина під охороною за допомогою миготливого світлодіода.

Тримайте машину в зразковому порядку.
Злочинці намагаються вибирати автомобілі, власники яких неохайно ставляться до догляду за ними, припускаючи, що такий господар виявив недбалість і щодо безпеки свого авто.

Бездоганно доглянута машина швидше відлякає їх, ніж приверне увагу.

Не залишайте на увазі цінні речі.
Не треба провокувати злочинців, дратуючи залишеними на сидіннях сумками та іншими речами. Це може привернути увагу дрібних хуліганів, які в надії на легку наживу розіб’ють скло.