Газобалонні установки для авто – їх переваги та особливості

Вартість бензину і дизельного палива зростають, оскільки закупівельна ціна сировини, безпосередньо залежить від курсу американського долара і падіння ціни на нафту, як показала практика, не приводить до здешевлення бензину в Україні. Газ на автомобіль теж дорожчає, але все ж варто практично вдвічі дешевше бензину. Перелічимо основні переваги газу:

  • співвідношення витрата / ціна виходять трохи менше ніж в 2 рази вигідніше ніж з бензином;
  • безпеку для навколишнього середовища – при згорянні газу утворюється СО2 і водяна пара, тоді як вихлопи бензинового двигуна містять безліч більш шкідливих речовин, зокрема, сполук сірки;
  • менший знос двигуна завдяки більш рівною роботі і відсутності агресивних домішок.

Це, звичайно ж, не всі переваги, досвідчені водії відзначають, що з ГБО практично немає проблем в роботі, тобто після її коректної установки і настройки фахівцями, ви отримаєте надійно працює автомобіль на довгі роки.

До речі можу вам порадити хороший інтернет магазин де ви знайдете найкращу ціну на: редуктор гбо 2 поколения цена з доставкою по всій країні!

Критерії хорошого газобалонного обладнання
Заводського випуску машин з ГБО немає, але зараз є сотні СТО, де ваш автомобіль професійно переведуть на газ, зберігши при цьому і бензинову паливну систему.

ГБО дозволяє зберігати і подавати в звичайний ДВС (двигун внутрішнього згоряння) газ. Способи переобладнання можуть бути різними:

  • однотоплівний (тільки газ);
  • двохпаливний з незалежної подачею (газ або бензин);
  • двохпаливний з одночасною подачею (суміш газу і дизельного палива).

Вибір способу залежить в першу чергу від особливостей вашого автомобіля, а далі від ваших уподобань, всю необхідну інформацію по обладнанню ви без проблем зможете дізнатися у продавця на нашому порталі, читайте опис і характеристики обладнання, а за більш детальною інформацією звертайтеся до постачальника за допомогою форми зворотного зв’язку або зазначеного телефону.