Чи можна змішувати тосол і антифриз

Тема охолоджуючої рідини варто завжди дуже гостро, особливо взимку і влітку, це два екстремальних для двигуна сезону (в одному занадто холодно, в іншому занадто жарко). Тому «охлаждайка» завжди повинна відповідати вашому автомобілю, щоб не нашкодити йому! Багато власників вітчизняних машин часто ллють ТОСОЛ, але зараз все більше переходить на АНТИФРИЗ, треті ж намагаються змішати ці два склади, щоб нібито поліпшити характеристики, але чи так це насправді? Чи можна це робити і чи не буде плачевних наслідків, давайте розбиратися, буде і відео версія в кінці.

До речі можемо вам порадити: охолоджуюча рідина придбати за посиланням по самій доступній ціні в інтернеті!

Як мені здається – багато хто з нас не будуть змішувати ТОСОЛ і АНТИФРИЗ (все ж не навіщо), ну якщо тільки в крайніх ситуаціях, наприклад на трасі, відбулася поломка радіатора або порвалися патрубки витекла охолоджуюча рідина і вам просто потрібно дотягнути до СТО, а ось поруч в магазинах не було потрібного складу! Тоді – ТАК, сенс може і є, але по приїзду на СТО все ж я вам рекомендую все злити, промити систему дистильованою водою і залити те, що рекомендує виробник – НЕ ПОТРІБНО У СЕБЕ ПІД КАПОТОМ РОЗВОДИТИМЕ КОКТЕЙЛИ !!!

Почну, мабуть з складів, не дивлячись на різні назви, ці дві рідини все ж є дуже схожими всередині (не з усіма підвидами, але все ж)

ТОСОЛ – створений в СРСР як відповідь на зарубіжну формулу.

Спочатку був двох видів – синій який тримає -40 градусів і червоний -65 градусів. Базується на етиленгліколь + дистильована вода + пакет присадок.

АНТИФРИЗ – тут купа підвидів є як мінімум три основні класи G11 (найчастіше зелений), G12 (червоний), G13 (фіолетовий або жовтий). Всі вони розрізняються не тільки по складам, а й застосування. G11, G12 – також засновані на етиленгліколь + дистильована вода + різні пакети присадок. А ось G13 – має базу вже з пропиленгликоля + вода + присадки. ЦЕ НЕ ОДНЕ І ТЕ Ж. І часто заважати їх навіть між собою не рекомендується, так G13 змішується тільки з собі подібними